Nad wyjątkowością smaków w Restauracji Albero czuwa Szef Kuchni Piotr Soboń, który pod czujnym okiem mistrza Giancarlo Russo korzysta z tradycyjnych, włoskich receptur, tworząc prawdziwie włoski zakątek u podnóża Śnieżki.

Górska Café to nowe miejsce stworzone z miłości do wyselekcjonowanych kaw oraz wypieków własnego wyrobu. Przytulne i designerskie wnętrze, pozwoli na miłe spędzenie czasu przy ulubionej kawie. W naszym menu znajdziecie również pyszne kanapki i desery lodowe. Wieczorami serwujemy wspaniałe koktajle i drinki.

W ofercie Lobby Café & Bar można znaleźć aromatyczną kawę, przekąski, desery, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Skorzystać można tam także z biblioteki. Lobby Café & Bar to znakomite miejsce na chwilę relaksu przy dobrej książce i aromatycznej kawie, spotkanie biznesowe oraz wieczornego drinka.

Zapraszamy na nowe dania autorstwa naszego Szefa Kuchni i jego zespołu, przepełnione kolorami i smakami regionu. Wysmakowana i elegancka kuchnia w kreatywnych i estetycznych kompozycjach, przybliży bogactwo lokalnych tradycji i produktów regionu. Na bukiet smaków i barw na talerzach składają się regionalne sery, mięsa oraz ryby od lokalnych dostawców.