W Karpaczu u podóża Karkonoszy nie brakuje ciekawych wydarzeń. Jednak są też takie eventy, które przez lata uzyskały miano kultowych! Taką imprezą jest właśnie Piknik Entuzjastów Harley – Davidson, który już po raz szesnasty będzie gościł w okolicy Green Mountain Hotel 5* i Green Apartments. 

XVI edycja POLISH BIKE WEEK KARPACZ – Piknik Entuzjastów Harley–Davidson w 2023 r. odbędzie się  w dniach 3 – 6 sierpnia.  Cieszymy się, że to jedno z największych wydarzeń w województwie dolnośląskim odbywa się właśnie w Karpaczu!

Zapraszamy wszystkich miłośników marki Harley – Davidson i motocykli na ten ekscytujący weekend! Ulica Obrońców Pokoju przez ten czas stanie się prawdziwym motocyklowym miasteczkiem. Wstęp na wydarzenie jest wolny! W programie są między innymi prezentacje, pokazy i konkursy, a w sobotę 5.08. odbędzie się szczególnie widowiskowa parada motocykli. To będzie wyjątkowy zlot, ponieważ marka obchodzi jubileusz 120-lecia. 

Podczas zeszłorocznej edycji w Karpaczu gościło ponad 15 000 motocykli i aż 30 000 odwiedzających. Zdecydowanie jest to wydarzenie, w którym warto wziąć udział! 

Odwiedź Green Mountain Hotel 5* i Green Apartments i bierz udział w ciekawych wydarzeniach w resorcie i okolicy Karkonoszy.