Ten wyjątkowy czas spędź w Karkonoszach. Daj się oczarować magią hotelu w górach.

Karkonosze zachwycają o każdej porze roku, ale zimą nabierają najpiękniejszego blasku. Green Mountain Hotel 5* położony jest przy szlaku wiodącym na Śnieżkę. Nasi goście malowniczy górski krajobraz podziwiać mogą z okien pokoi i apartamentów.

Obsługa naszego pięciogwiazdkowego hotelu i apartamentów zadba o to, aby Boże Narodzenie w Karkonoszach było wyjątkowe. Zatroszczymy się o każdy detal świątecznego wypoczynku i sprawimy, że rodzinne święta Bedą niezapomniane.

Magia świąt silniejsza jest w górach!

Świety Mikołaj nie zapomni o wizycie w Karpaczu i gościach Green Mountain Hotel 5* oraz Green Apartments. Wizyta gościa specjalnego w hotelu w górach to jedna z naszych tradycji. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj spełni wszystkie marzenia podczas pobytu w Karkonoszach.

Święta Bożego Narodzenia to ulubiony czas dla najmłodszych. Wspomnienia świątecznych chwil zostają z nimi na długie lata. Podaruj dzieciom radość podczas animacji z rówieśnikami, podczas których pobudzą kreatywność i poznają świąteczne tradycje. Nasi animatorzy dołożą wszelkich starań, aby czas spędzony w hotelu w Karpaczu był niezapomniany. W naszym planie animacji nie zabraknie zajęć plastycznych, kreatywnych i zabawy. 

Tradycyjne potrawy bożonarodzeniowe dla gości Green Mountain Hotel 5* i Green Apartments przygotuje szef kuchni Restauracji Green. Ten wyjątkowy czas pełen będzie smacznych, aromatycznych dań. W gronie najbliższych nasi Goście posłuchają świątecznych utworów w aranżacjach Filharmonii Dolnośląskiej.

Podczas świątecznego wypoczynku do dyspozycji są m.in. basen główny, jacuzzi, stanowiska z masażem oraz basen relaksacyjny. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę z brodzikiem i miejscem dla rodziców, dzięki któremu nawet nasi mali Gości wraz z opiekunami będą mogli miło spędzić razem czas. Strefa Wellness w Green Mountain Hotel 5* & Green Apartments zapewni wypoczynek zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom podróżującym indywidualnie lub w parze, a także grupom przyjaciół. Hotel ze SPA w górach to najlepszy wybór na rodzinne Boże Narodzenie!

Spraw sobie prezent na Święta w hotelu! W salonie Dr Irena Eris Beauty Partner terapeuci zadbają o dobranie zabiegów do indywidualnych potrzeb Gości. W ofercie spa nie zabrakło bogatej oferty masaży, zabiegów na ciało i twarz oraz rytuałów. 

zimowe atrakcje

Odkryj magię gór zimą

Święta Bożego Narodzenia w hotelu w górach to doskonała okazja do spaceru po Karpaczu i Karkonoszach. Poznaj Green Mountain Hotel 5* w zimowej odsłonie.

AMOUNT VOUCHER 150 PLN
from /piece
AMOUNT VOUCHER 300PLN
from /piece
AMOUNT VOUCHER 500 PLN
from /piece
AMOUNT VOUCHER 1000 PLN
from /piece
AMOUNT VOUCHER 1500 PLN
from /piece
AMOUNT VOUCHER 2000 PLN
from /piece