Prosta sprawa! Karpacz w nowym serialu Canal +.

Już 14 sierpnia Karpacz będzie planem zdjęciowym dla nowego serialu „Prosta sprawa”. W sierpniu teren wielu dolnośląskich miast i w czeskim Harrachovie będzie sceną ekranizacji kryminalnej serii Wojciecha Chmielarza, jednego z najbardziej popularnych polskich pisarzy.

O czym opowiada „Prosta sprawa”?

Akcja książki, która rozpoczyna kryminalny cykl o Bezimiennym, rozpoczyna się w Jeleniej Górze, do której przyjeżdża główny bohater w poszukiwaniu swojego przyjaciela. Okazuje się jednak, że nie tylko on go szuka, przez co zostaje wplątany w niebezpieczną grę. W znalezieniu zaginionego, jak i wyplątaniu się z niebezpiecznej sieci intryg pomaga mu analityczka z ABW. Czy uda im się odnaleźć zaginionego i dotrzeć do prawdy? O tym dowiemy się dopiero, oglądając odcinki serialu lub sięgając po książkę Wojciecha Chmielarza.

Kiedy będzie można obejrzeć serial?

Dla wszystkich mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej będzie to nie lada radość oglądać na ekranie miejsca, które odwiedzają na co dzień. Goście Green Mountain z pewnością także z chęcią wrócą myślami do miejsc, które odwiedzili podczas wypoczynku w Karpaczu. Emisja „Prostej sprawy” planowana jest wiosną 2024 roku na platformie Canal +.