Teplice nad Metuji

Podczas pobytu w naszym hotelu w górach możecie odwiedzić wiele pięknych miejsc. Jednym z nich jest Teplickie Skalne Miasto. Wyjazd na tą wyjątkowa wycieczkę zaplanowany jest na godzinę 9.00 spod Hotelu Green Mountain. Skalne Miasto, pełne niesamowitych widoków gdzie czekają niezapomniane przygody.

Do miejscowości Teplice nad Metuji dotrzemy po godzinie i kilku minutach jazdy, przewodnik umili nam tę podróż ciekawostkami o okolicy. Spacer rozpoczniemy spokojnie, niebieskim szlakiem przez las. Jest to najpopularniejsza i najbardziej widokowa trasa. Zwiedzanie parku trwa średnio 3h i mamy do przejścia ok 6 km, w tym czasie posłuchamy opowieści i przyjrzymy się niesamowitym skalnym figurom. Sybir, Hades, Tsunami – poznamy je w Czechach! Wszystkie tajemnice skał rozwiążemy razem podczas naszej wycieczki.

Podczas przejścia górować będą nad nami ruiny zamku Strzemię z przepiękną panoramą – dacie radę pokonać 300 schodów by ją zobaczyć? Podejście jest dość trudne, ale ale wysiłek warty jest cudownego widoku.

Skalny labirynt doskonale oznaczony jest kierunkowskazami i tablicami informacyjnymi. Dowiemy się wiele o roślinności i historii powstawania skał. Przewodnik razem z nami będzie rozpoznawał skały. Słoń i sowa, żółw, jeż – nie to nie jest wycieczka do zoo ale wszystko to zobaczycie w Teplickim Skalnym Mieście. Czy wy znajdziecie swoje skały i nadacie im nazwy? Kreatywność nie zna granic!

Po spacerze pośród skał przewidziany jest oczywiście czas wolny, koniecznie skosztujcie smażonego sera i czeskich napoi!

Wycieczkę można zamówić już podczas składania rezerwacji a także podczas pobytu w hotelu. Nasi pracownicy dokonają rezerwacji i dopełnią wszystkich formalności. Pozostaje tylko jechać i cieszyć się przygodą.

Jest to wyjątkowa oferta niedostępna w innych biurach, a Green Mountain specjalnie dla Państwa przedstawi ją w ofercie wycieczek autokarowych.